Mitas #1

Aukštesnės kokybės maisto produktų įsigijimas automatiškai garantuoja, kad mėgausies geresne, premium, produkto kokybe

Na, tai tiesiog nėra tiesa. 

Net ne arti tiesos.

Dalykas toks – ir netikiu, kad išgirsi tai iš eilinio pardavėjo – dauguma produktų pakuočių, kuriose perki savo maisto produktus, nėra sukurtos tiemss maisto produktams laikyti.

Ar vis dar skaitai?

Ta blizganti plastmasinė plėvelė, į kurią susuktos salotos, yra sukurta tam, kad pirkėjai galėtų pamatyti žalius, gražius lapelius, ir labiau norėtų tą salotų gūžę įsigyti.

Popierinis maišelis su plastikiniu langeliu, į kurį dedi bandeles ir pyragėlius, yra skirtas kažkur švariai įsidėti kepinius, kol nusineši prie kasos ir susimokėsi.

Ir tas permatomas langelis labiau ne tau ar tavo bandelėms, bet kasinininkei – taip geriau matos, kas viduj, ir darbas vyksta sparčiau.

Plastikinė plėvelė, į kurią tau suvyniojo gabalėlį Grana Padano, yra skirtas tik parsinešti sūrį namo, švariai ir neištepliojant krepšio.

(Beje, dėl sūrių. Sūriai ir viskas, kas su jais susiję, yra didis mokslas. Apie tai, kaip išlaikyti sūrius šviežius ilgiau, kalbinau vieną Vilniaus sūrių parduotuvę ir jos specialistus. Tuo pokalbiu pasidalinsiu viename iš laiškų.) 

Visos šios pakuotės nėra skirtos laikyti produktus namuose. 

Jos tiesiog nėra tam sukurtos.

O ką mes darome grįžę namo?